Contact

Info & reservaties:

Abdijmuseum Ten Duinen
Koninklijke Prinslaan 6-8 (= postadres)
8670 Koksijde
T +32 (0) 58 53 39 50 (enkel bereikbaar tijdens de openingstijden)
abdijmuseum@koksijde.be

Wie is wie? Maak kennis met ons team:

Vanclooster Dirk, directeur
T 058 53 39 50  - dirk.vanclooster@koksijde.be

Coppye Sofie, onthaal
T 058 53 39 50 - sofie.coppye@koksijde.be

Deheegher Isabelle, onthaal-gidsenwerking
T 058 53 39 55 - isabelle.deheegher@koksijde.be

Geryl Patrick, molenaar
G 0475 48 73 51 - patrick.geryl@koksijde.be

Herweyers Nick, publiekswerking, communicatie, programmatie evenementen
T 058 53 39 49  - nick.herweyers@koksijde.be 

Hubert Gianna, collectieregistrator/-beheerder
T 058 53 39 53  gianna.hubert@koksijde.be

Krinstinsky Bianca, Marketing Abdijmuseum Ten Duinen & NAVIGO Nationaal Visserijmuseum
T 0492 14 91 04  bianca.krinstinsky@koksijde.be

Lehouck Alexander, wetenschappelijk medewerker-archeoloog / erkend gemeentearcheoloog​
T 058 53 39 58 - alexander.lehouck@koksijde.be

Nowe Natascha, bibliotheek
T 058 53 39 50 -natascha.nowe@koksijde.be

Spruytte Joke, polyvalent medewerker
T 058 53 39 50 - joke.spruytte@koksijde.be 

Tournoy Carine, onthaal
T 058 53 39 50 - carine.tournoy@koksijde.be

Van Acker Jan, wetenschappelijk medewerker-mediëvist
T 058 53 39 50 - jan.vanacker@koksijde.be 

Vanhove Nadine, administratie
T 058 53 39 51 - nadine.vanhove@koksijde.be 

Vilain Nadia, onthaal, shop
T 058 53 39 50 - nadia.vilain@koksijde.be